پروژه شهر خودروی تهران

موقعیت این پروژه درمرکز ثقل کارخانجات صنعت خودروی ایران و در حوالی کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص تهران کرج احداث می گردد.

پروژه شهر خودرو پروژه خاصی است که بر اساس فرهنگ و نیاز مردم تهران طراحی شده است. این پروژه در زمینی به مساحت ۸۲۵۰۰ مترمربع و با کاربری تجاری - اداری در حال احداث می باشد. مالک پروژه بانک شهر است که با سرمایه ای معادل ۱،۷۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال، با نظارت کمی و کیفی شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه بر فعالیت پیمانکار، این پروژه را به انجام می رسد.
شهر خودرو در قالب ۶ طبقه شامل یک طبقه زیر زمین با کاربری پارکینگ، کارواش، تعویض روغنی، صافکاری نقاشی، تعمیرگاه، انباری و تاسیسات و طبقه همکف شامل واحد تجاری – نمایشگاهی و اداری و یک نیم طبقه دفتری در هر واحد با متراژهای مشابه و ۴ طبقه اداری در بخش مرکزی پروژه و در کل ۹ بلوک و سطح اشغال کل زمین ۶۳۲۰۲ مترمربع در حال ساخت است.
موقعیت این پروژه درمرکز ثقل کارخانجات صنعت خودروی ایران و در حوالی کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص تهران کرج احداث می گردد. در طراحی این پروژه از طراحان بنام معماری و سازه مانند مهندس دلیری و دکتر میرقادری و دیگر اساتید مطرح این حوزه ها استفاده شده است. پروژه مذکور جهت ارائه خدمات بهتر و متمرکز از قبیل خدمات نمایشگاهی، بانکی، دفتر خانه، شماره گذاری، اخذ خلافی، شرکت های لیزینگ، شرکت های بیمه، هایپر مارکت، کافی شاپ، کافی نت ودیگر خدمات مربوطه حتی مهد کودک برای نگهداری کودکان مشتریان و شهربازی و مراکز تفریحی پیش بینی گردیده است.
در واحد های اداری آن تمامی خدمات خریداران و فروشندگان خودرو (نمایندگی ها و نمایشگاه های اتومبیل) به صورت متمرکز تجمیع خواهند شد. همچنین برخورداری از پارکینگ ها و توقفگاه های مناسب و مجهز به دوربینهای مدار بسته، یکی از خدمات این پروژه است که به خریداران اجازه می دهد به راحتی بتوانند خودرویی که برای فروش عرضه می شود را مشاهده نمایند.
مردم می توانند در این مجتمع با خیالی راحت، خودروی خود را خریداری یا اقدام به فروش نمایند و هرکس میت واند با تحویل خودروی خود در پارکینگ و یا توقف موقت در جلوی نمایشگاه های شهر خودرو، هرنوع خدماتی را تقاضا نماید و تا آماده شدن اتومبیل در مجتمع به خرید یا گردش و تفریح بپردازد و سپس اتومبیل خود را تحویل گرفته و خارج شود.
شهر خودرو یک نیاز برای جامعه امروز ایران است. در این پروژه به میزان زیادی مشاغل مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شده و ضمن اینکه با تجمیع نمایندگی های برند های معتبر خارجی و حتی داخلی در یک نقطه و نیز تجمیع کلیه خدمات خودرویی از تعداد سفرهای درون شهری کاسته خواهد شد.
شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه تمام تلاش خود را برای اجرای این پروژه با کیفیت مناسب و در زمان مقرر به کار خواهد بست و از این رهگذر، خدمتی ارزنده به شهروندان ارائه خواهد نمود.