انتصاب معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه

انتصاب معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه

طی حکمی از سوی مهندس هومن مشعشعی، سرپرست شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه ، آقای مهران ملک شاهیان به سمت معاونت برنامه ریزی و توسعه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در بخشی از انتصاب صادره ضمن اشاره به تعهد، دانش و پیشینیه مدیریتی آقای مهران ملک شاهیان، تکمیل و به بلوغ رساندن این معاونت را ضروری برشمرده است.

متن حکم آقای مهران ملک شاهیان به این شرح است.

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای مهران ملک شاهیان

نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی و پیشینه مدیریتی شما را به سمت معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه منصوب می نمایم، امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و تعامل سازنده با معاونین، مدیران و همکاران محترم شرکت و برقراری ارتباط موثر با مجموعه های مرتبط خارج از شرکت، در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

1 دیدگاه

  1. صاحب داری
    شهریور ۵, ۱۴۰۱ در ۴:۲۰ ق٫ظ

    جناب آقای صالحی مدیری توانمند و ارزشی هستندبنده مدتی را در کنار ایشان توفیق همکاری داشتم ایشان را فردی با لیاقت ،مثبت اندیش و کارآمد و توانمند دیدیم آرزوی موفقیت و سربلندی داریم .

درباره ما

شهرآتیه در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری فجر شمس آتیه (سهامی خاص) تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی تخصصی بانک شهر در حوزه پروژه های عمران و توسعه شهری، با رویکرد ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار شهری، با عنوان شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه (سهامی خاص) به فعالیت خود ادامه داد. سهامدار اصلی این شرکت گروه مالی شهر بوده و در حال حاضر سرمایه شرکت بالغ بر ۱0.000.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.