آغاز فروش املاک تجاری و مسکونی شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه

آغاز فروش املاک تجاری و مسکونی شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه

شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و سیاست های ابلاغی بانک مرکزی، در نظر دارد تا تعدادی از املاک مازاد بر نیاز خود را در مزایده عمومی از تاریخ 1401/05/24 تا 1401/06/05 به صورت (نقد و اقساط) فروش رساند.

متقاضیان خرید اقساطی:

قسط اول پنجاه درصد (50%) مبلغ معامله هم زمان با انعقاد قرارداد.

  • قسط دوم چهل درصد (40%) مبلغ معامله بصورت اقساط 12 ماهه با سود 20% سالیانه.
  • قسط سوم ده درصد (10%) مبلغ معامله در زمان انتقال سند یا معرفی به شهرداری.
  • زمان تحویل ملک برای واحدهای تجاری پس از پرداخت پنجاه درصد (50%) و برای واحدهای مسکونی پس از پرداخت هفتاد درصد (70%) از مبلغ قرارداد و طبق شرایط مندرج در قرارداد می باشد.

متقاضیان خرید نقدی:

  • قسط اول نود درصد (90%) مبلغ معامله هم زمان انعقاد قرارداد.
  • قسط دوم ده درصد (10%) الباقی در زمان انتقال سند یا معرفی به شهرداری.
  • زمان تحویل ملک پس از پرداخت قسط اول می باشد.
  • متقاضیان خرید غیرنقدی می بایست روش پرداخت خود را در برگ پیشنهاد قیمت و تعهدنامه شرکت در مزایده قید نمایند درغیر اینصورت پیشنهاد خرید، مبهم تلقی می شود.

علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی و هماهنگی برای بازدید از محل و دریافت اوراق مزایده و تسلیم پیشنهادها همه روزه از ساعت 9 صبح الی 14 به استثناء ایام تعطیل رسمی به نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان پارس، کوچه جهانگیر، پلاک 10، طبقه سوم، واحداملاک و فروش مراجعه و یا با شماره 54618317 تماس بگیرند.

آخرین مهلت شرکت در مزایده و تحویل پاکت های پیشنهاد قیمت، تا ساعت 14 روز شنبه مورخ  5 شهریور 1401 و تحویل پاکت های پیشنهاد قیمت صرفاً در محل فوق الذکر می باشد.

درباره ما

شهرآتیه در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری فجر شمس آتیه (سهامی خاص) تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی تخصصی بانک شهر در حوزه پروژه های عمران و توسعه شهری، با رویکرد ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار شهری، با عنوان شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه (سهامی خاص) به فعالیت خود ادامه داد. سهامدار اصلی این شرکت گروه مالی شهر بوده و در حال حاضر سرمایه شرکت بالغ بر ۱0.000.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.