پیام مدیر عامل

شهرآتیه، به دنبال آتیه درخشان برای شهرهای ایران است و در این مسیر از ارائه هیچ خدمتی برای آبادانی و سربلندی ایران عزیزمان دریغ نخواهد کرد.

پیام مدیرعامل

سپاس خالق بی‌همتا را که توفیق اعطاء کرد تا در کنار مدیران و عموم پرسنل متعهد و وظیفه شناس شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه فرصت خدمت در این شرکت خوشنام و با سابقه را به دست آورم.
امروز می‌توان گفت شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه پشتوانه عظیمی از تجربه اجرایی، دانش مدیریتی و اندوخته ارزشمندی از نیروی انسانی کارآمد، توانمند و دلسوز دارد که در کنار سرمایه مالی شرکت و برخورداری از بهترین ظرفیتها، می تواند مدعی به حقی در زمینه های مختلف شهری، پروژه‌ای، خدماتی و مهندسی باشد. بدون شک طی سالیان گذشته، تغییرات ساختاری این شرکت؛ همه در راستای رسیدن به مجموعه ای توانمند، با ظرفیت اجرایی و عملیاتی بالا و سود دهی مطلوب با در نظر گرفتن کلیه حقوق سهامداران خود بوده است. نگاه مدیران ارشد و پرسنل شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه به این مجموعه، با تلقی بخش خصوصی از این شرکت همراه خواهد بود. چرا که مهمترین دلیل موفقیت هر مجموعه خصوصی، بالا بردن کیفیت در ارایه خدمات مربوطه و اجرای تعهدات مختلف مجموعه خود است. در همین راستا، این شرکت تلاش خواهد کرد ضمن ارتقاء کیفیت در بخش‌های مختلف کاری و تقویت زیرساخت‌های مربوطه اعم از آموزش نیروی انسانی، بومی سازی دانش به روز جهانی، ارتباط سازنده با شرکت‌های بزرگ و برندهای مطرح دنیا در زمینه‌های کاری مربوطه، افزایش سرمایه ثبتی، ورود به تالار بورس کشور، ارایه خدمات مختلف در بهترین سطح کیفی، توانایی ویژه‌ای در بخش های چهارگانه فعالیت های خود داشته باشد تا بتواند اجرای پروژه‌های بزرگ شهری وزیربنایی کشور را به بهترین و بهینه‌ترین شکل ممکن تضمین کند.
به امید اینکه با کار و تلاش در کنار یکایک سرمایه‌های انسانی شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه زمینه رشد و افزایش سهم بازار، توسعه فعالیتها و در مجموع تعالی جایگاه شرکت را فراهم کرده و بتوانیم شانه به شانه هم با تجهیز به سلاح علم و آگاهی در سنگر جهاد، گامی هر چند کوچک اما استوار در جهت شکوفایی اقتصاد و اشتغال این مرز و بوم برداریم ودر پرتو عنایت خاصه حضرت حق، اهداف متعالی شرکت با همفکری، همسویی، تفاهم و تبادل آرا و نظرات و تجربیات سازنده و ارزنده محقق گردد.

اسفندیار دهقانیان
مدیرعامل و نائب رییس هیات مدیره