ماشین آلات و تجهیزات راهسازی و خدمات شهری

تامین تجهیزات و ماشین آلاتی نظیر واگن مترو و قطار شهری، بیل مکانیکی، لودر، جرثقیل، ماشین آتش نشانی، ماشین حمل زباله، ماشین آلات راهسازی و آسفالت و ...

یکی از نیازمندی های شهرداری ها در راستای انجام پروژه های عمرانی و ارائه خدمات شهری، تجهیزات و ماشین آلات راهسازی و خدمات شهری می باشد. تیم حرفه ای بازرگانی شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه، با شناخت کامل و تخصصی نسبت به این حوزه و با برقراری ارتباطات موثر با عرضه کنندگان داخلی و خارجی، اقدام به تامین تجهیزات و ماشین آلاتی نظیر واگن مترو و قطار شهری، بیل مکانیکی، لودر، جرثقیل، ماشین آتش نشانی، ماشین حمل زباله، ماشین آلات راهسازی و آسفالت و ... می نماید.
شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه طی سال های اخیر، قراردادهایی در این حوزه برای تامین برندهای معتبر خارجی نظیر Wirtgen ،Bomag ،Tadano ،Dulevo، Iveco، Rosenbauer و ... و نیز تامین کنندگان معتبر داخلی نظیر هپکو، ایران خودرو دیزل، بهمن دیزل، آذرپاد صنعت، لجور، پایا لیو، فن و توسعه و ... که از پیشروهای این صنعت در ایران هستند، داشته است.

از ویژگی های منحصر به فرد شهرآتیه در زمینه تامین ماشین آلات و تجهیزات، امکان ایجاد خط اعتبار بانکی و تهاتر املاک و مستغلات شهرداری ها جهت تامین نقدینگی لازم برای خرید این نیازمندی ها می باشد که منجر به تسریع این مهم شده و نقش بسزایی در بهبود خدمت رسانی به شهروندان خواهد داشت.
جدول ذیل برخی از پروژه های انجام شده و در حال انجام شهرآتیه در حوزه تامین تجهیزات و ماشین آلات خدمات شهری را نشان می دهد:

ردیف موضوع پروژه (قرارداد) شهر زمان اجرا
۱ تجهیزات خط ۶ مترو تهران ۹۴ تاکنون
۲ واگنهای قطار شهری تبریز ۹۴ تاکنون
۳ تجهیزات قطار شهری شهرداری اصفهان ۹۵ تاکنون
۴ تجهیزات پروژه های اوراق مشارکت شیراز ۹۴ تاکنون
۵ ماشین آلات و تجهیزات شیراز ۹۴ تاکنون
۶ ماشین آلات و تجهیزات مشهد ۹۴ تاکنون
۷ واگنهای قطار شهری شیراز ۹۴ تاکنون
۸ ماشین آلات شهرداری قزوین ۹۵
۹ ماشین آلات خدمات موتوری تبریز ۹۴
۱۰ ۱۰۰۰۰ حلقه لاستیک اتوبوسرانی تهران ۹۳
۱۱ ماشین آلات و تجهیزات آتش نشان مشهد ۹۵ تاکنون
۱۲ کارخانجات آسفالت خارجی و داخلی مشهد ۹۵ تاکنون
۱۳ کارخانجات آسفالت خارجی و داخلی شیراز ۹۵ تاکنون