رصد روند تغییرات در پروژه ۲۵۰۰ واحدی غدیر

رصد روند تغییرات در پروژه  ۲۵۰۰ واحدی غدیر
با حضور معاون املاک و پشتیبانی بانک شهرصورت گرفت

رصد روند تغییرات در پروژه  2500 واحدی غدیر

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه: معاون املاک و پشتیبانی بانک شهر به همراه سرپرست شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه، برای دومین بار ، از “پروژه تجاری، درمانی، مسکونی غدیر” بازدید کردند.

ناصر آخوندی معاون املاک و پشتیبانی بانک شهر، هومن مشعشعی سرپرست شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه، مرتضی رضائی نژاد رئیس اداره ساختمان بانک شهر و محمدرضا موسوی مدیره پروژه غدیر، از پروژه تجاری، درمانی، مسکونی 2500 واحدی غدیر بازدید کردند.

دکتر ناصرآخوندی معاونت املاک و پشتیبانی بانک شهر، ضمن قدردانی از عوامل پروژه، به ضرورت پیگیری و اجرایی شدن تصمیمات صورت گرفته، همکاری و تعاملات سازنده بانک شهر و شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه مهندس هومن مشعشعی سرپرست شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه نیز  با ارایه گزارش کلی از پروژه، تلاش همه جانبه همکاران بخصوص از همکاری بانک شهر قدردانی نمود. وی با بیان اینکه برای بهبود وضعیت و عملی شدن سیاست های بانک شهر با تمام توان تلاش خواهیم کرد، از همه مدیران خواست که به منظور محقق شدن تمامی اهداف مدنظر متمرکز شده  و اقدامات لازم را با تلاش و سرعت مضاعف پیگیری نمایند.

در پایان مهندس محمد رضا موسوی مدیر پروژه غدیر، به ارائه گزارشی از اجرا، روند و موانع موجود پروژه پرداخت و گفت: علاوه بر رفع مشکلات برق واحدهای تحویلی به وزارت دفاع، توانستیم میزان ولتاژ برق دو برج در حال تکمیل و گاز فشار قوی تعدادی از بلوک ها را نیز افزایش دهیم.

 

پروژه غدیر: در منطقه 18 شهرداری تهران در منطقه یافت آباد- خیابان حسینی در زمین به  مساحت بیش از   34 هزار متر مربع، در 54 بلوک مشتمل بر 2500 واحد مسکونی با زیربنای بیش از 280 هزار متر مربع،2 واحد درمانگاه با زیربنای 11400 متر مربع و 788 واحد تجاری با زیربنای 26 هزار مترمربع  واقع می باشد. که در حال حاضر بلوک های نسترن و نرگس به تعداد 344 واحد، احداث شده و به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح واگذار شده است.

بلوک های رازقی، اقاقیا و یاسمن 1و2 جمعاَ  472 واحد با 86% پیشرفت در مراحل پایانی عملیاتی احداث هستند.

درباره ما

شهرآتیه در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری فجر شمس آتیه (سهامی خاص) تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی تخصصی بانک شهر در حوزه پروژه های عمران و توسعه شهری، با رویکرد ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار شهری، با عنوان شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه (سهامی خاص) به فعالیت خود ادامه داد. سهامدار اصلی این شرکت گروه مالی شهر بوده و در حال حاضر سرمایه شرکت بالغ بر ۱0.000.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.