تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و سالگرد تاسیس شرکت

تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی  و سالگرد تاسیس شرکت

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه با گرامیداشت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تقارن فرخنده آن با شانزدهمین سالگرد تاسیس این شرکت را به همکاران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه، متن کامل پیام مهندس هومن مشعشعی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بی تردید «شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه» با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم تخصصی و تجربی خود، می‌تواند برای تداوم و اعتلای نام و نشان خود در عرصه‌های ملی و بین‌المللی حضوری فعال داشته باشد.

اینجانب برخود لازم می‌دانم در آستانه شانزدهمین سالروز تأسیس شرکت، ضمن تشکر از قریب به دو دهه تلاش مدیران و کارکنان پیشین شرکت، قدردانی خود را از خدمت بی‌وقفه و صادقانه همه همکاران محترم ابراز داشته و برای شما عزیزان و خانواده‌های محترمتان از درگاه خداوند متعال سعادت، کامیابی و سلامتی مسئلت نمایم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم اندازهای شرکت به ویژه با گسترش خدمات به اهداف عالی خود نیز گام موثری برداریم، ما ایمان داریم که این مسیر را تا بدین جا با لطف پروردگار و همت جمعی همکاران ارزشمند پیموده ایم و زین پس نیز به همین یاری امید بسته ایم تا در مسیر اقتدار ثابت قدم بمانیم، امید است در ادامه این مسیر با عزمی راسخ ضمن بهره گیری از سرمایه های انسانی و توان فنی بتوانیم نقش ارزنده ای را در توسعه آبادانی میهن عزیزمان ایفا نماییم.

بدیهی است، دستیابی به این اهداف مستلزم فراهم نمودن ساز و کارهای لازم از قبیل افزایش توانمندی‌ها و قابلیت‌ها و همچنین مهمتر از همه انجام‌ وظیفه متعهدانه است.

 

هومن مشعشعی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره