کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمدهای کارمزدی در بانک شهر

کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمدهای کارمزدی در بانک شهر

کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمدهای کارمزدی در بانک شهر

رئیس هیات مدیره بانک شهر با اشاره به اجرای سیاست های درست و مناسب برای اصلاح ترکیب سپرده ها و همچنین جذب منابع در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی از سوی شعب این بانک؛ از کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمدهای کارمزدی در بانک شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، دکتر رحیم طاهری،گفت: با اصلاح ساختار، مدیریت صحیح منابع، برنامه ریزی دقیق و مدون برای وصول مطالبات و ارائه خدمات متمایز به شهروندان؛ توانسته ایم شاهد یک روند مطلوب در کاهش قیمت تمام شده پول در بانک و افزایش درآمدهای کارمزدی باشیم.
وی با بیان اینکه کاهش قیمت تمام شده پول یکی از مهمترین عوامل سودآوری در بانک هاست، تصریح کرد: استقبال شهروندان و مشتریان شبکه بانکی از خدمات بانک شهر و به تبع آن، افزایش و جذب سپرده های با کیفیت نیز تاثیر بسزایی بر کاهش ریسک تمرکز بانک داشته است.
دکتر طاهری با اشاره به اینکه توسعه بانکداری الکترونیک نیز از دیگر عوامل غیرمستقیم موثر بر کاهش بهای تمام شده پول است، خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال گسترده ای که از خدمات پیشخوان های شهرنت و سامانه های بانکداری الکترونیک بانک شهر شده است؛ در تلاش هستیم سبد محصولات در این حوزه را نیز در سال جاری افزایش دهیم.
رئیس هیات مدیره بانک شهر در پایان با تاکید بر اینکه صورت های مالی بانک شهر نیز نشان از بهبود شاخص های بانکداری حرفه ای در این بانک دارد، خاطرنشان کرد: به دنبال افزایش سهم بانک از بازار نقدینگی و پولی جامعه در سال جاری بوده و این مهم را نقطه عطف دیگری در موفقیت های خود می دانیم

درباره ما

شهرآتیه در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری فجر شمس آتیه (سهامی خاص) تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی تخصصی بانک شهر در حوزه پروژه های عمران و توسعه شهری، با رویکرد ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار شهری، با عنوان شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه (سهامی خاص) به فعالیت خود ادامه داد. سهامدار اصلی این شرکت گروه مالی شهر بوده و در حال حاضر سرمایه شرکت بالغ بر ۱0.000.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.