“عصر جدید” با حمایت بانک شهر از استعدادهای جوان ایران اسلامی به پایان رسید

“عصر جدید” با حمایت بانک شهر از استعدادهای جوان ایران اسلامی به پایان رسید

“عصر جدید” با حمایت بانک شهر از استعدادهای جوان ایران اسلامی به پایان رسید

برنامه پرمخاطب «عصر جدید» همزمان با فرا رسیدن عید بزرگ غدیر؛ حمایت گسترده بانک شهر و معرفی استعدادهای برگزیده به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، فینال فصل سوم برنامه «عصر جدید» به عنوان پرمخاطب ترین برنامه سال جدید، در شب عید سعید غدیر، با معرفی استعداد های برتر برگزار و 6 فینالیست این دوره، جوایز خود را از بانک شهر دریافت کردند.
دکتر سجادی معاون سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک شهر نیز در حاشیه اهدای جوایز فینالیست ها با تشریح فعالیت ها و اقدامات این بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی، گفت: بانک شهر همواره تلاش کرده است کیفیت زندگی شهروندان در شهرهای مختلف کشور را ارتقاء داده و بهبود بخشد.
سجادی با بیان اینکه حمایت از نخبگان و استعداد های درخشان ایران اسلامی نیز در اولویت های بانک شهر قرار دارد، افزود: به عنوان کارکنان بانک شهر به خود می بالیم که در این برنامه حضور داشته و می توانیم ضمن حمایت از استعدادهای کشورعزیزمان، مسیر پیشرفت آنان را هموار کنیم.
این گزارش می افزاید، “علی طولابی” در پایان ماراتن بزرگ فصل سوم برنامه عصر جدید با آرای مردمی و کسب بیش از ۵ میلیون رای به عنوان برگزیده این فصل انتخاب شد. همچنین گروه “پهلوانک های ایران زمین” با کسب بیش از ۴ میلیون رای در جایگاه دوم قرار گرفتند و “پیمان ابراهیمی” از اصفهان با بیش از ۳ میلیون رای سوم شد. “ساینا شیخی” در رتبه چهارم، “ستیلا و آنیسا” در رتبه پنجم و “احسان یاسین” نیز در رتبه ششم قرار گرفتند.

درباره ما

شهرآتیه در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری فجر شمس آتیه (سهامی خاص) تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی تخصصی بانک شهر در حوزه پروژه های عمران و توسعه شهری، با رویکرد ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار شهری، با عنوان شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه (سهامی خاص) به فعالیت خود ادامه داد. سهامدار اصلی این شرکت گروه مالی شهر بوده و در حال حاضر سرمایه شرکت بالغ بر ۱0.000.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.