تامین مصالح

تامین انواع مصالح از کارخانجات معتبر داخلی نظیر نفت پاسارگاد، گروه ملی اهواز، دوب آهن اصفهان، کویر کاشان، فولاد بناب، سیمان ساروج، سیمان صوفیان و ...

یکی از نیازمندی های انجام پروژه های عمران و توسعه شهری، مصالح می باشد. تامین بهنگام این نیازمندی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، دغدغه همه مجریان پروژه های عمرانی و بالاخص شهرداری ها است.
تیم حرفه ای بازرگانی شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه، با شناخت عرضه کنندگان برتر انواع مصالح شامل قیر، آهن آلات، سیمان و ... ، در سال های اخیر کمک بسزایی به تامین این بخش از نیازمندی های شهرداری ها داشته و با تسریع در این امر مهم، خدمت شایانی به شهروندان ارائه نموده است.
شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه طی سال های اخیر، قراردادهایی در این حوزه برای تامین انواع مصالح از کارخانجات معتبر داخلی نظیر نفت پاسارگاد، گروه ملی اهواز، دوب آهن اصفهان، کویر کاشان، فولاد بناب، سیمان ساروج، سیمان صوفیان و ... که از پیشروهای این صنعت در ایران هستند، داشته است.

از ویژگی های منحصر به فرد شهرآتیه در زمینه تامین انواع مصالح، امکان ایجاد خط اعتبار بانکی و تهاتر املاک و مستغلات شهرداری ها جهت تامین نقدینگی لازم برای خرید این نیازمندی ها می باشد که منجر به تسریع این مهم شده و نقش بسزایی در بهبود خدمت رسانی به شهروندان خواهد داشت.
جدول ذیل برخی از پروژه های در حال اجرا و انجام شده توسط شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه در زمینه تامین انواع مصالح را نشان می دهد:

ردیف موضوع پروژه (قرارداد) شهر زمان اجرا
۱ تامین انواع آهن آلات و سیمان پروژه مجتمع چندمنظوره آیسان تبریز ۹۵ تاکنون
۲ تامین قیر شهرداری ها ۱۰ شهر ۹۳ و ۹۴
۳ تامین انواع آهن آلات شامل میل گرد و ورق قزوین ۹۳
۴ تامین میلگرد سازمان مهندسی و عمران تهران تهران ۹۲
۵ تامین سیمان پیمانکار پروژه امام علی (ع) تهران ۹۲
۶ تامین سیمان و میل گرد پیمانکار پروژه صدر-نیایش تهران ۹۲
۷ تامین میل گرد و سیمان تمام خطوط مترو تهران ۸۷ الی ۹۱