امام رضا علیه السلام ، الگوی بصیرت کامل و برکت و عزت ایران و ایرانیان

امام رضا علیه السلام ، الگوی بصیرت کامل و برکت و عزت ایران و ایرانیان

امام رضا علیه السلام ، الگوی بصیرت کامل و برکت و عزت ایران و ایرانیان

مدیرعامل بانک شهر در پیامی فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت امام رضا (ع) را تبریک گفت و ایشان را الگوی بصیرت کامل و عزت و برکت ایران و ایرانیان دانست.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، متن پیام سیدمحمدمهدی احمدی به شرح زیر است:
اینجانب، فرارسیدن یازدهم ذیقعده، خجسته زادروز میلاد مسعود ثامن الحجج حضرت امام رضا علیه السلام را به مسلمانان و معتقدان به اهل بیت نبوت و رسالت به ویژه همکاران مومن و معزز بانک شهر تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای مشتاقان زیارت مضجع مطهر و شریف آن بزرگوار که یگانه گنجینه عظیم و زرین معنویت و شکوه و جلال کشور عزیز ایران است، فیض حضور و دعا و شفاعت آرزومندم.
امام رضا علیه السلام، الگوی بصیرت کامل و تعالی بخش انسان و مظهر بالندگی جامعه و برکت و عزت ایران و ایرانیان است و همچنین آفاق عالم پُراز اخلاص، تقوی، صبر، بصیرت، ایثار و دیگر فضایل بی شمار آن حضرت می باشد.
سراسر زندگی امام هشتم علیه السلام روایت پاکی و زلالی و آزادگی است که از مومنان و عاشقان و ره پویان راه حق و حقیقت دستگیری کرده و به دوستداران خاندان پاک نبوت و طهارت، راهی روشن و مسیری هموار را نشان می دهد و کمال انسان های مومن را فراهم می سازد.
امیدوارم، همکاران توانمند و پرتلاش بانک شهر با تمسّک به ریسمان محکم محبّت به امام رضا (ع) و الگوبرداری از ویژگی‌های منحصر به فرد آن حضرت با انگیزه و قلبی سرشار از مهر به میهن و امید به پیشرفت این آب و خاک در عرصه مسئولیت آفرین خدمت به شهر و شهروندان، در پناه رحمت و لطف امام هشتم(ع) منشا اقدامات مهم و موثری باشند.

سیدمحمدمهدی احمدی
مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

منبع : خبرگزاری سایت بانک شهر

درباره ما

شهرآتیه در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری فجر شمس آتیه (سهامی خاص) تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی تخصصی بانک شهر در حوزه پروژه های عمران و توسعه شهری، با رویکرد ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار شهری، با عنوان شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه (سهامی خاص) به فعالیت خود ادامه داد. سهامدار اصلی این شرکت گروه مالی شهر بوده و در حال حاضر سرمایه شرکت بالغ بر ۱0.000.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.