اعلام ساعت کاری شعب بانک شهر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری

اعلام ساعت کاری شعب بانک شهر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری

اعلام ساعت کاری شعب بانک شهر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری

به منظور آگاهی مشتریان محترم از ارائه خدمات بانک شهر، ساعت کاری شعب این بانک در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری،اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر ، بر اساس اعلام کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، با توجه به ادامه آلودگی هوا در استان تهران و نیز تکریم و پاسخگویی مناسب به نیازهای بانکی شهروندان در روزهای چهارشنبه، چهارم و پنجشنبه پنجم خرداد ، ساعت کاری شعب و ستاد بانک شهر، اعلام شد.
ساعت کار پایانی شعب، ستاد مناطق و ستاد مرکزی در روز چهارشنبه مورخ 04‏/03‏/1401 به شرح ذیل می باشد:
ساعت پذیرش مشتریان در شعب استان تهران تا ساعت 12 و ساعت کار ستاد مناطق تهران تا ساعت 12:15 می باشد. همچنین ساعت کار ستاد مرکزی با توجه به فعالیت شعب بانک در سایر استانها، تا ساعت 15 می باشد.
این گزارش می افزاید: ساعت پایان کار شعب و ستاد مناطق سایر استانها مطابق با اعلام استانداری استان مربوطه می باشد. شایان ذکر است ستاد مناطق استان ها که شعب تابعه آنها در استان های مختلف فعالیت می نمایند ، ساعات کاری مطابق با ساعات حضور شعب زیر مجموعه در استان های مزبور خواهد بود .
همچنین با عنایت به اعلام تغییر روز عید فطر و به تناسب آن جابجایی روز شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه‌السلام در تقویم ملی، روز پنجشنبه مورخ 05‏‏/03‏‏/1401 روز عادی محسوب شده و شعب بانک در این روز آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشند.
بدیهی است هر گونه تغییر در روز مزبور اعم از تعطیلی و یا تغییر ساعت کاری منوط به اعلام مراتب از سوی مراجع ذیربط خواهد بود

منبع: خبرگزاری سایت بانک شهر

درباره ما

شهرآتیه در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری فجر شمس آتیه (سهامی خاص) تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی تخصصی بانک شهر در حوزه پروژه های عمران و توسعه شهری، با رویکرد ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار شهری، با عنوان شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه (سهامی خاص) به فعالیت خود ادامه داد. سهامدار اصلی این شرکت گروه مالی شهر بوده و در حال حاضر سرمایه شرکت بالغ بر ۱0.000.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.