آزمون استخدامی بانک شهر برگزار شد

آزمون استخدامی بانک شهر برگزار شد

آزمون استخدامی بانک شهر برگزار شد

آزمون استخدامی بانک شهر امروز جمعه مورخ 1401/03/06 در پنج حوزه: تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز برای حدود 10 هزار نفر داوطلب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، آزمون استخدامی این بانک امروز جمعه مورخ 1401/03/06 از ساعت 9 الی 11 در پنج حوزه: تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز برگزار و حدود 10 هزار نفر داوطلب در این آزمون شرکت کردند.
آزمون استخدامی بانک شهر به منظور تأمین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز شعب این بانک و بر اساس ضوابط، مقررات و آیین‌نامه‌های داخلی و از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط صورت گرفت.
بر اساس اعلام مدیریت امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی، سقف شرکت کنندگان آزمون امروز در تهران و شهرستان ها و مدرک تحصیلی آنان به این شرح است : از کل تعداد داوطلبین حدود 5 هزار نفر متقاضی از کلانشهر تهران و مابقی سایر استانها بوده که 78% آنها دارای مدرک کارشناسی و 22% دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های مورد نیاز بانک از جمله مدیریت، اقتصاد، حسابداری، بانکداری و … می‌باشند.
در ادامه این گزارش آمده است: شرکت‌کنندگان آزمون امروز پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی و اعلام پذیرفتگان چند برابر ظرفیت، با انجام مصاحبه‌های تخصصی، بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی و طی مراحل اداری، امتیازدهی و در نهایت تعداد 130 نفر با انعقاد قرارداد جذب بانک خواهند شد.
لازم به ذکر است: صرفاً موفقیت در آزمون کتبی مبنای استخدام در بانک نبوده و داوطلبین پس از تکمیل تمامی مراحل شامل مصاحبه های تخصصی، رفتاری، ارزیابی شایستگی ها و نتایج استعلامات، برابر ضوابط داخلی بانک نفرات حائز شرایط با لحاظ تعداد مورد نیاز شناسایی و دعوت می‌گردند.
اعلام نتایج آزمون استخدامی معرفی شدگان آزمون متعاقباً از طریق سایت بانک شهر اعلام خواهد شد

منبع: خبرگزاری سایت بانک شهر

درباره ما

شهرآتیه در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری فجر شمس آتیه (سهامی خاص) تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی تخصصی بانک شهر در حوزه پروژه های عمران و توسعه شهری، با رویکرد ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار شهری، با عنوان شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه (سهامی خاص) به فعالیت خود ادامه داد. سهامدار اصلی این شرکت گروه مالی شهر بوده و در حال حاضر سرمایه شرکت بالغ بر ۱0.000.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.