پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸
مترو خط 6
 ماشین آلات و تجهیزات راهسازی و خدمات شهری
یکی از نیازمندی های شهرداری ها در راستای انجام پروژه های عمرانی و ارائه خدمات شهری، تجهیزات و ماشین آلات راهسازی و خدمات شهری می باشد. تیم حرفه ای بازرگانی شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه، با شناخت کامل و تخصصی نسبت به این حوزه و با برقراری ارتباطات موثر با عرضه کنندگان داخلی و خارجی، اقدام به تامین تجهیزات و ماشین آلاتی نظیر واگن مترو و قطار شهری، بیل مکانیکی، لودر، جرثقیل، ماشین آتش نشانی، ماشین حمل زباله، ماشین آلات راهسازی و آسفالت و ... می نماید.
شرکت سرمایه گذاری شهرآتیه طی سال های اخیر، قراردادهایی در این حوزه برای تامین برندهای معتبر خارجی نظیر Wirtgen ،Bomag ،Tadano ،Dulevo، Iveco، Rosenbauer و ... و نیز تامین کنندگان معتبر داخلی نظیر هپکو، ایران خودرو دیزل، بهمن دیزل، آذرپاد صنعت، لجور، پایا لیو، فن و توسعه و ... که از پیشروهای این صنعت در ایران هستند، داشته است.
از ویژگی های منحصر به فرد شهرآتیه در زمینه تامین ماشین آلات و تجهیزات، امکان ایجاد خط اعتبار بانکی و تهاتر املاک و مستغلات شهرداری ها جهت تامین نقدینگی لازم برای خرید این نیازمندی ها می باشد که منجر به تسریع این مهم شده و نقش بسزایی در بهبود خدمت رسانی به شهروندان خواهد داشت. 
جدول ذیل برخی از پروژه های انجام شده و در حال انجام شهرآتیه در حوزه تامین تجهیزات و ماشین آلات خدمات شهری را نشان می دهد:

ردیف موضوع پروژه (قرارداد) شهر زمان اجرا
1 تجهیزات خط 6 مترو تهران 94 تاکنون
2 واگنهای قطار شهری تبریز 94 تاکنون
3 تجهیزات قطار شهری شهرداری اصفهان 95 تاکنون
4 تجهیزات پروژه های اوراق مشارکت شیراز 94 تاکنون
5 ماشین آلات و تجهیزات شیراز 94 تاکنون
6 ماشین آلات و تجهیزات مشهد 94 تاکنون
7 واگنهای قطار شهری شیراز 94 تاکنون
8 ماشین آلات شهرداری قزوین 95
9 ماشین آلات خدمات موتوری تبریز 94
10 10000 حلقه لاستیک اتوبوسرانی تهران 93
11 ماشین آلات و تجهیزات آتش نشان مشهد 95 تاکنون
12 کارخانجات آسفالت خارجی و داخلی مشهد 95 تاکنون
13 کارخانجات آسفالت خارجی و داخلی شیراز 95 تاکنون